Czym wyróżnia się seria zegarków Garmin Instinct?

Garmin Instinct

Rozważasz decyzję zakupu inteligentnego zegarka, jednak masz problem z wyborem konkretnej propozycji? W tej sytuacji warto kierować się logiką i poznać bliżej rynek urządzeń elektronicznych. Wiedza o możliwościach zegarków danej firmy, pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru. Czytając ten artykuł, sprawdzisz informacje na temat serii urządzeń Garmin Instinct. Czy warto w nie inwestować? Jakie korzyści dają te smartwatche?

Dla kogo powstały zegarki Garmin Instinct?

Seria urządzeń Garmin Instinct została stworzona z myślą o miłośnikach podróżowania, turystyki i sportu. Zegarki łączą w sobie funkcje sportowe i nawigacyjne. Monitoring stanu zdrowia i aktywności fizycznej jest możliwy dzięki dedykowanym aplikacjom sportowym oraz czujnikom pomiaru tętna, wysiłku i wydolności organizmu. Produkty powstały, by ułatwiać życie w najtrudniejszych warunkach. Korzystając z ich wsparcia GPS, kompasu i  wysokościomierza, z łatwością odnajdziesz się w nieznanym terenie. 

Garmin Instinct

Najwyższa jakość wykonania od Garmin

Zegarki z kolekcji Garmin Instinct wyróżniają się wydajną baterią i solidnie wykonaną obudową. Czas pracy baterii wynosi nawet do dwóch tygodni w trybie zegarka oraz do 16 godzin w trybie GPS. Wydajność wspiera ładowanie za pomocą światła słonecznego. Obudowa urządzeń jest wykonana ze specjalnych tworzyw wzmacnianych włóknami szklanymi. Szkła ekranów są wzmocnione chemicznie, a wyświetlacze posiadają cechy monochromatyczne. Treści wyświetlane na ekranie są czytelne nawet w pełnym słońcu.