Guide ir510 n1 monokular termowizyjny usprawnieniem w polowaniach

Guide ir510 n1

Obecny rozwój technologii wpływa pozytywnie na szereg różnych dziedzin życia. Trudno w tej kwestii pominąć myślistwa, które na przestrzeni lat uległo poważnym przemianom. Współczesne myślistwo niemal zupełnie nie przypomina tego znanego jeszcze kilkanaście lat temu. Unowocześniono broń stosowaną do polowań, a proces tropienia został wsparty nowoczesnymi urządzeniami. Jednym z nich jest monokular termowizyjny Guide ir510 n1, który postanowiliśmy opisać.

Prawdziwy niezbędnik każdego polującego

Guide ir510 n1 to nowoczesny przyrząd, który umożliwia wejście na wyższy poziom podczas wypraw na polowania. Urządzenie wykorzystuje najnowszą technologię termowizyjną pozwalającą na dokonywanie obserwacji obiektów posiadających dodatnią temperaturę ciała. Dlatego też bez najmniejszego problemu za pomocą specjalnego obiektywu i tetektora termicznego możliwe jest wykrycie celu na poziomie 1300 metrów. To imponujący wynik biorąc pod uwagę rozmiar urządzenia i zestawiając to z funkcjami konkurencyjnego sprzętu. Równie zaskakująca jest waga monokulary, która wynosi zaledwie 350 gram.

Guide ir510 n1

Guide ir510 n1 myślistwo na najwyższym poziomie

Za sprawą Guide ir510 n1 polowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach nie powinno stanowić problemu. Sprzęt wyposażony jest między innymi w funkcję hotspot tracking, która umożliwia śledzenie najcieplejszych punktów znajdujących się na wyświetlaczu. Warto również wspomnieć, że produkt od Guide Sensmart posiada pojemną baterię. Dzięki temu nie należy się obawiać, krótkiego czasu pracy na jednym cyklu ładowania. Posiadając opisywany monokular można czuć się w warunkach terenowych bardzo bezpiecznie, a to ze względu na obserwację otoczenia, dzięki szerokiemu polu widzenia. Urządzenie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom łowiectwa.