Huawei Mate Xs-jako początek nowej generacji

Obecnie wiele firm produkujących telefony komórkowe prześciga się w nowych technologiach. Podobną ścieżkę obrał producent Huawei Mate Xs. Dowiedz się o nim więcej!

Huawei Mate Xs-innowacyjny ekran

Na uwagę zasługuje innowacyjny składany ekran w Huawei Mate Xs! To prawdziwa nowość na rynku smartfonów. W ten sposób minimalizowana jest wielkość telefonu, aby mieścił się on wygodnie np. w kieszeni. Mówimy tutaj o unikalnej konstrukcji Falcon Wing, która zapewnia zginanie ekranu bez jakichkolwiek szkód dla pozostałych układów wewnątrz. Bardzo wyraźne barwy oraz uwydatnienie wszystkich detali, tak podsumować można wyświetlacz tego telefonu. To nowa skala doznań, którą możesz odczuwać każdego dnia podczas codziennego użytkowania smartfona.

Dokładne specyfikacje

Huawei Mate Xs to telefon wyposażony w chipset Kirin 990 5G, który pozwala otrzymać bardzo szybki przesył danych internetowych. Jest również bardzo lekki (295.00 g) i posiada kompaktowe wymiary. Wbudowana pamięć to aż 512 GB, a jego RAM wynosi 8 GB. System operacyjny w Huawei Mate Xs to najnowsza wersja Androida. Telefon obsługuje również najnowszy standard karty SIM tzn. nanoSIM. Warto zwrócić uwagę na doskonały aparat o matrycy 40 Mpx, rozdzielczości 7296×5472 px oraz 30 krotnym zoomie. Dzięki temu stworzysz prawdziwie profesjonalne fotografie za pomocą własnego smartfona. Wszystko to sprawia, że najnowszy model od Huawei może stać się flagowcem tego roku!