Samsung Galaxy S20 Ultra – smartfon dla wymagających

Samsung Galaxy S20 Ultra jest największym telefonem Samsung z systemem Android. Posiada masywny 6,9-calowy wyświetlacz z płynną technologią przewijania następnej generacji. Urządzanie wyposażone zostało także w pięć aparatów fotograficznych do robienia zdjęć o rozdzielczości 108 MP, 40 MP samoobsługowych i wideo 8K oraz anteny 5G o prędkości szczytowej 66 razy większej niż 4G LTE. To tylko pokazuje, jak wiele możliwości otrzymuje użytkownik tego urządzenia.

Wszystko, co musisz wiedzieć o urządzeniu Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra oferuje wszystkie możliwe funkcje, których każdy może chcieć w telefonie i nie tylko. Przede wszystkim urządzenie wyróżnia się imponującym wyświetlaczem, szybką wydajnością i potężnym aparatem fotograficznym. Samsung Galaxy S20 Ultra to doskonały sprzęt, który emanuje jakością i kunsztem. Sterowniki, porty, czy też przyciski w S20 Ultra są tym, czego można oczekiwać od flagowego modelu Samsunga. Blokada ekranu/ przycisk zasilania i przełącznik głośności znajdują się na prawej krawędzi telefonu.

Szczegóły techniczne Samsunga Galaxy S20 Ultra

Na froncie zabezpieczającym Samsunga Galaxy S20 Ultra znajduje się klon Face ID, czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu oraz zwykły zestaw opcji kodu PIN, wzoru i hasła. Android 10 to system, zastosowany w omawianym urządzeniu od Samsunga.. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych smartfonów na rynku. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które śledzą na bieżąco trendy na rynku smartfonowym.