Samsung Galaxy S21 Ultra – Wyjątkowy Smartfon

Samsung Galaxy S21 Ultra - telefony

Poznaj nowy flagowy model Samsung Galaxy S21 Ultra, który zaskoczy Cię nowymi możliwościami. Pierwsze co rzuca się w oczy, trzymając telefon w ręku jest jego bezramkowy ekran o wielkości 6,8 cala. Wyświetlacz został wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X, który zapewnia piękny wyrazisty obraz. Dodatkowo na płynność wpływa odświeżanie obrazu na poziomie 120 klatek na sekundę.

Niesamowity system aparatów w Samsung Galaxy S21 Ultra

Smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra został wzbogacony o wysokiej jakości układ aparatów. Na przodzie telefonu został umieszczony aparat o rozdzielczości 40 MP. Z tyłu znajdziemy aparat główny, aparat ultraszerokokątny, dwa teleobiektywy, laser AF oraz lampę błyskową. Taki zestaw aparatów umożliwia na wykonywanie zdjęć oraz filmów w na prawdę profesjonalnej jakości. Zoom z jakim możemy przybliżyć jest aż stu krotny. Dzięki temu będziemy mogli uchwycić bez utraty jakości obiekty oddalone od nas z na prawdę dużej odległości. Dodatkowo zminimalizowano efekty wstrząsu i zwiększono stabilizację. Dzięki temu nie będziemy już się przejmować drżeniem ręki podczas wykonywania zdjęcia.

Samsung Galaxy S21 Ultra - tył

Dodatkowe informację o funkcjonalnościach smartfonu

W smartfonie zostały umieszczone najnowsze podzespoły m.in mega mocny procesor Exynos 2100, dzięki któremu nasz smartfon będzie jeszcze bardziej wydajny niż dotychczas. Samsung Galaxy S21 Ultra posiada również baterię o pojemności aż 5000 mAh. Inteligentny system zarządzania energią dostosuje zużycie energii do twojego indywidualnego stylu użytkownia smartfonu. Dzięki superszybkiemu ładowaniu naładujemy telefon już w kilka minut. Do wyboru mamy, również wiele wariantów pojemności na przestrzeń do zachowywania swoich plików. Jest to m.in. 128 GB, 256 GB oraz 512 GB.