Samsung S10 wyznacza nowe standardy na rynku smartfonów

Samsung S10 - różne barwy telefonów

Nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego dotychczasowego smartfona? Z pewnością Samsung S10 to zmieni! Telefon posiada niepowtarzalny i oryginalny design. Na pierwszy rzut oka zauważymy piękny niemalże bezramkowy ekran. Wyświetlacz Infinity – O świetnie sprawdzi się w oglądaniu filmów, seriali czy przy grach. Smartfon posiada w sumie 4 aparaty(3 tylne i 1 przedni). Warto zaznaczyć, że kamera umożliwia rejestrowanie wideo w rozdzielczości UHD. Jeśli chodzi o zabezpieczenia, również nie ma sobie równych! Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych zabezpieczy wszystkie Twoje dane jakie znajdują się na smartfonie!

Niezwykły wyświetlacz w Samsung S10

Tak jak wspominaliśmy wcześniej wyświetlacz Infinity – O charakteryzuje się pełnym wypełnieniem frontu smartfona od krawędzi do krawędzi. Niemniej jednak ten niezwykły wyświetlacz zasługuje na więcej słów. Jest to wyświetlacz Dynamic AMOLED, który dostarczy Ci niesamowitych wrażeń podczas oglądania filmów czy seriali za sprawą wysokiej rozdzielczości, żywych kolorów, dużego kontrastu. Jasność ekranu została usprawniona do aż 800 nitów. Zapewniamy, również, że korzystanie z Samsunga S10 w pełnym słońcu jest całkowicie możliwe. Dostrzeżemy każdy szczegół. Zostało, również mocno zredukowana ilość niebieskiego światła, aby Twoje oczy mogły odpoczywać podczas korzystania z telefonu.

Samsung S10

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

W Samsungu S10 zadbaliśmy, aby Twoje wszystkie dane były w pełni bezpieczne za sprawą zaawansowanego systemu rozpoznawania odcisków palców. Warto wspomnieć, że czujnik w smartfonie wykorzystuje ultradźwiękowe fale, aby wykonać trójwymiarową mapę opuszka naszego palca, która zawiera dużo więcej szczegółów niż obraz z czytników optycznych, które zazwyczaj są stosowane w innych smartfonach.