Speedway mini 4 pro – niezwykła hulajnoga elektryczna

Hulajnogi zasilane energią elektryczną z powodzeniem podbijają większe miasta w Polsce. Obecnie możemy mówić o trendzie, który widoczny jest zarówno wśród osób młodszych jak i tych nieco starszych. Niemniej jednak poruszanie się po chodnikach wymaga zachowania ostrożności wobec pieszych. Dlatego bardzo ważne podczas jazdy elektrycznym jednokołowcem są nasze umiejętności oraz jakość posiadanego sprzętu. Tym razem zaprezentujemy Wam Speedway mini 4 pro, czyli hulajnogę, która zyskuje na swojej popularności za sprawą oferowanych możliwości.

Mobilny pojazd, który nie zajmuje wiele miejsca w domu

Speedway mini 4 pro to pojazd przeznaczony z myślą o przemierzaniu wszelkiego rodzaju tras infrastruktury miejskiej. Jego niewątpliwymi zaletami są możliwości w postaci np. przemierzania tras 40 kilometrowych na jednym cyklu ładowania, czy też osiąganie prędkości 45 km/h po zdjęciu blokady. Atutem opisywanego modelu jest również udźwig do 120 kilogramów, a także przyzwoita waga 17 kilogramów. Moc nominalna silnika w przypadku posiadania blokady wynosi 800W. Wystarczy przedział między 6 a 8 godzin, aby cieszyć się pełnym naładowaniem urządzenia.

speedway mini 4 pro

Speedway mini 4 pro to pogromca wielkomiejskich korków

Speedway mini 4 pro to doskonały pojazd, który przez wiele lat będzie sprawiał ogrom przyjemności z jazdy miejskiej. To alternatywny środek transportu, dzięki któremu ominiesz wszelkie korki i trafisz bezproblemowo do pracy. Urządzenie może być świetnym pomysłem na prezent dla osoby w każdym wieku. Jego obsługa jest niezwykle prosta, choć wymaga wczesnego zaznajomienia się z kierowaniem przez osoby niedoświadczone.