Termometry Braun do ucha – jak działają?

termomentr

Kiedy Twoje dziecko dopada gorączka warto mieć pod ręką dobry termometr douszny. Zaprojektowany z myślą o najmłodszych, sprawdza się również u osób dorosłych.

Termometry Braun do ucha – czy to dobry wybór?

Termometry te polecane są przez doświadczonych lekarzy. Niewątpliwie zapewniają duży komfort użytkowania oraz nie są tak uciążliwe jak tradycyjne modele. Termometry Braun do ucha jest niezwykle czuły i skuteczny. W kilka sekund możemy otrzymać dokładną temperaturę. Dodatkowa sygnalizacja dźwiękowa ułatwiająca interpretację pomiaru. Wzbogacony został również w pamięć ostatniego pomiaru. Dedykowany jest szczególnie noworodkom, ale sprawdzi się również u starszych dzieci. Jego konstrukcja jest odporna na wszelkie urazy mechaniczne, a drobne części nie zagrażają najmłodszym. W zestawie otrzymasz higieniczne, jednorazowe końcówki. Specjalne wymienne nakładki na termometr Braun do ucha ułatwiają utrzymanie czystość i precyzję pomiarów.

termomentr

Gdzie kupić?

Znajdziesz go w każdej aptece oraz sklepach internetowych. Termometry Braun do ucha to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu, gdzie zamieszkują małe dzieci. Jego innowacyjna funkcja polega na mierzeniu ciepła podczerwonego wytwarzanego przez błonę bębenkową. Jego dokładne działanie zostało potwierdzone klinicznie. Nie zwlekaj i zaopatrz się w termometr, którego wysoka skuteczność zapewni bezpieczeństwo i możliwość szybkiej reakcji w przypadku bardzo wysokiej gorączki. Ochroń swoją rodzinę już dziś!