Apple Watch 6 – kolejna generacja inteligentnych zegarków.

apple watch 6

Moda na śledzenie aktywności fizycznej udziela się każdemu coraz bardziej. Dziś to już nie tylko regularne treningi, ale zbilansowana dieta, czy kontrolowanie jakości snu. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami firma Apple postanowiła przygotować dla swoich klientów coś wyjątkowego. I tak oto ukazała się kolejna generacja smartwatchy sygnowana nazwą Apple Watch 6. W tym artykule przyjrzymy się bliżej najnowszemu produktowi firmy z Cupertino.

Miej wpływ na wszystkie funkcje życiowe za sprawą jednego urządzenia

Szósta odsłona kultowych zegarków miała miejsce we wrześniu, czym wzbudziła niemałe zaskoczenie wśród użytkowników produktów tej firmy. Przede wszystkim dlatego, że zazwyczaj wrzesień kojarzył się wszystkim z premierą nowych smartfonów od amerykańskiego giganta. Tym razem oczy wszystkich pasjonatów technologii zostały skierowane na Apple Watch 6. Nowa generacja posiada 32 GB pojemności, wyróżnia się wodoodpornością oraz nieszablonowym designem. Wśród praktycznych funkcji mamy do czynienia z pomiarem natlenienia krwi, czy też generowanie EKG.

apple watch 6

Apple Watch 6 monitoruj na bieżąco stan Twojego zdrowia

Apple Watch 6 jest urządzeniem niezwykle inteligentnym, które sprawdzi się w każdych niemal warunkach. Niezależnie od tego czy chcemy kontrolować nasze parametry zdrowotne, czy planujemy wykorzystać zegarek do ćwiczeń. Nowy produkt od Apple sprawdzi się w tych wszystkich zadaniach wzorowo. Urządzenie umożliwia również synchronizację z zegarkami naszych przyjaciół, rodziny, dzięki czemu możemy pozostać ze sobą w kontakcie, dzięki temu małemu urządzeniu. Pozytywne recenzje oraz pierwsze wrażenia ze strony użytkowników napawają optymizmem. Zapowiada się prawdziwy hit na rynku smartwatchy.