Dell precision t1700 sff i7 34ghz- komputer dla gracza

dell precision t1700 sff core i7 34ghz

Obecne komputery spełniają wiele istotnych funkcji w życiu człowieka. Wiele osób używa ich do codziennej pracy, czy też nauki. Są również osoby, które korzystają z komputera dla rozluźnienia i w celach rekreacji. Taką rekreacją są między innymi gry komputerowe. Niestety, aby nowoczesne gry wyglądały tak jak powinny, niezbędny jest do tego bardzo mocny sprzęt o solidnych parametrach. Jednym z takich komputerów jest Dell precision t1700 sff i7 34ghz.

Specyfikacja techniczna komputera Dell precision t1700 sff i7 34ghz

Urządzenie Dell precision t1700 sff i7 34ghz charakteryzuje się bardzo mocnymi podzespołami gwarantującymi wysokie osiągi nawet przy najbardziej wymagających grach. Wyposażony on został między innymi w procesor Intel i7 posiadający 4 rdzenie o częstotliwości 3,4Ghz. Oprócz wydajnego procesora komputer posiada również kartę graficzną Nvidia oraz 8Gb pamięci RAM. W środku możemy również znaleźć dysk twardy SSD gwarantujący bardzo szybkie wczytywanie się wszystkich przejść, jakie napotkamy w grze, a pojemność 256Gb sprawia, iż na naszym dysku pomieści się wiele gier.

komputer dell precision t1700 sff i7 34ghz

Gdzie kupić to urządzenie?

Komputer Dell precision t1700 sff i7 34ghz w wersji poleasingowej można znaleźć na stronie internetowej sklepu Komputery Markowe. Wszystkie oferowane przez sklep urządzenia są sprawdzone techniczne oraz w 100% sprawne. W zestawie oferowany jest kabel zasilający, legalny system Windows oraz roczna gwarancja.