Dell Precision T5500 Xeon Hexa 2.6GHz – Komputer stacjonarny

dell precision t5500 xeon hexa 26gh

Jeśli poszukujesz sprzętu do pracy w postaci komputera stacjonarnego to świetnie sprawdzi się Dell Precision T5500 Xeon Hexa 26GH. Jest to komputer przeznaczony dla wymagających użytkowników. Cechuje się bardzo dużą wydajnością. Jest idealny dla grafików, projektantów, architektów oraz osób, które oczekują dużej wydajności.

Czym wyróżnia się komputer Dell Precision T5500 Xeon Hexa 2.6GHz ?

Dell Precision T5500 Xeon Hexa 2.6GHz został wyposażony w bardzo wydajne karty graficzne, procesory, skuteczne chłodzenie i wiele więcej, a to wszystko zamknięte w doskonałej i wytrzymałej konstrukcji. Procesory Intel Xeon zdecydowanie, różnią się od tych standardowych pod względem wyższej wydajności, zwiększonej ilości pamięci podręcznej oraz możliwością pracy na dużej ilości pamięci RAM. Jest to wybór dla wymagających użytkowników.

dell precision t5500 xeon hexa 26gh

Dodatkowe informacje

Jeśli byliby Państwo zainteresowani zakupem komputera Dell Precision T5500 Xeon Hexa 26GHz to zachęcamy do skorzystania z oferty poleasingowej sklepu internetowego Komputery Markowe. Jest to sprzęt sprawdzony w pełni. Sprawny technicznie. W komplecie z komputerem otrzymacie kabel zasilający, certyfikat autentyczności, zainstalowany Windows 10. Wszystko to objęte jest 12 miesięczną gwarancją, jest, również możliwość wykupienia gwarancji na okres dwóch lat. Więcej dowiesz się ze strony Komputery Markowe.