Garmin eTrex 10 – Nowoczesne urządzenie GPS

garmin etrex 10

Jeśli jesteś pasjonatem podróży w nieznane tereny to z pewnością przyda Ci się urządzenie Garmin eTrex 10. Jest to ręczny GPS, który jest zintegrowany z dwoma systemami satelitarnymi oraz posiada zainstalowane mapy bazowe, które zlokalizują Cię nawet w trudnych warunkach. To co wyróżnia to urządzenie to m. in. duży jasny wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala, który jest wygodny w użytkowaniu.

Funkcjonalności Garmin eTrex 10

Urządzenie Garmin eTrex 10 posiada wiele zalet, a jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Dzięki systemowi geolokalizacji GPS i GLONASS możemy być pewni wysokiej precyzji określania naszej bieżącej lokalizacji. Warto, również wspomnieć o trybie geocaching, jest to popularna gra terenowa współtworzona przez innych użytkowników GPS. Jest to świetny wybór jeśli chcemy podwyższyć swoje bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać Garmin eTrex 10?

Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Obudowa wykonana jest z wytrzymałych materiałów. Urządzenie jest odporne na takie czynniki zewnętrzne jak kurz, zabrudzenia, woda czy wilgoć. Ogromną zaletą jest również duża pojemność baterii. Urządzenie dostarcza danych dotyczących lokalizacji nawet do 25 godzin ciągłego użytkowania. W zestawie znajdziemy samo urządzenie, instrukcję obsługi, oraz kabel USB.