Garmin Quatix 6 Titanium – stylowy zegarek dla żeglarzy

garmin quatix 6 titanium

Jeśli jesteś żeglarzem i spędzasz dużo czasu na wodzie to sprawdź koniecznie zegarek Garmin Quatix 6 Titanium, który jest dedykowany dla osób takich jak Ty. Produkt ten cechuje się wieloma przydatnymi funkcjami, stylowym designem oraz niezwykle solidną konstrukcją. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na temat tego modelu.

Garmin Quatix 6 Titanium – elegancki i solidny

Zegarek GPS Garmin Quatix 6 Titanium to produkt, dzięki któremu będziesz mógł jeszcze sprawniej poruszać się po morzu. Z jego pomocą możliwe jest łączenie się z łodzią oraz sterowanie nią z poziomu nadgarstka. Jego wytrzymała konstrukcja sprawia, że można z niego korzystać nawet podczas ekstremalnych warunków atmosferycznych. Korzystając z map brzegowych oraz śródlądowych będziesz znał swoją pozycję nawet podczas utraty zasięgu. Warto dodać, że produkt ten pozwala na sterowanie wbudowanym systemem rozrywki dzięki specjalnej aplikacji.

Wysokiej jakości produkt z GPS

Korzystając z Garmin Quatix 6 Titanium będziesz mógł analizować tętno podczas aktywności sportowych. Aplikacja pozwala na przegląd danych na urządzeniach zewnętrznych, takich jak między innymi smartfon. Ciekawostką jest, że zegarek ten posiada także wbudowane liczne profile aktywności sportowych. Z jego pomocą zwiększysz efektywność swoich treningów i dopasujesz ich tempo do możliwości organizmu. Dodatkową funkcją tego urządzenia są mapy topograficzne, w których uwzględniono ponad 2000 ośrodków narciarskich, które znajdują się na całym świecie.

garmin quatix 6 titanium