Garmin Zumo XT – Urządzenie nawigacyjne dla motocyklistów

Garmin Zumo XT - nawigacja

Szukasz wysokiej jakości nawigacji do swojego motocykla? Garmin Zumo XT będzie idealnym wyborem ze względu na szereg funkcji i wysoką jakość wykonania urządzenia. Nawigacja posiada duży jasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Warto zaznaczyć, że wyświetlacz jest odporny na trudne warunki zewnętrzne w postaci deszczu, obsługa jest, również możliwa w rękawicach. Jest to bardzo przydatne urządzenie, jeśli często wybieramy się na nieznane dla nas szlaki lub tereny.

Funkcjonalności Garmin Zumo XT

Tak jak wspominaliśmy wcześniej dużą zaletą Garmin Zumo XT jest możliwość obsługi w rękawicach, a wyświetlacz jest widoczny i czytelny zarówno w pełnym słońcu jak i deszczu. W urządzeniu mamy dostęp do bogatego pakietu map Topo Europy, gdzie znajdziemy szczegółowe trasy po całej Europie. Urządzenie jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Wartą uwagi funkcją jest, również Garmin Drive, aplikacja służąca do udostępniania plików GPX innym użytkownikom i śledzeniu ich trasy.

Garmin Zumo XT - wytrzymałe urządzenie nawigujące

Co znajdziemy w pełnym zestawie wraz z urządzeniem?

Decydując się na zakup Garmin Zumo XT, oprócz urządzenia nawigacyjnego otrzymamy w zestawie uchwyt motocyklowy i elementy montażowe, dokumentacje, przewód do ładowania, ładowarkę, motocyklowy przewód zasilający, przewód do przesyłania danych, uchwyt samochodowy. Po więcej informacji warto zaglądnąć na oficjalną stronę producenta Garmin.