HP Elitebook 820 G2 – Idealny komputer do biura

hp elitebook 820 g2 - przód laptopa

Do biura często potrzebujemy sprzętu w postaci komputerów, które będą wydajne podczas pracy. Jednym z takich laptopów jest bez wątpienia HP Elitebook 820 g2, który łączy bardzo dobrą wydajność z mobilnością. Laptop jest bardzo poręczny oraz lekki. Wielkość matrycy to 12,5″, bez problemu możemy go spakować w torbę podręczną.

Parametry HP Elitebook 820 G2

Laptop został wyposażony w procesor Intel Core i7 2,4GHz model 5500U, który umożliwia wykonywanie wielu zadań naraz. Pamięć to 4 GB, natomiast jest zawsze możliwość konfiguracji, aby zwiększyć tą pamięć. HP Elitebook 820 G2 został wyposażony w kartę graficzną Intel HD Graphics 5500. Dysk twardy to 320GB sATA. Komputer posiada trzy złącza USB, wejście audio, slot(czytnik kart) oraz złącze do monitora D-Sub 15. Z dodatkowych funkcjonalność laptop posiada czytnik linii papilarnych oraz kamerkę.

hp elitebook 820 g2 - tył laptopa

Dodatkowe informacje

W laptopie uświadczymy niezawodnego Windowsa 10, który doskonale poradzi sobie z biurowymi wyzwaniami. Matowa powłoka monitora umożliwia pracę nawet w słońcu. Nie doświadczymy tutaj żadnych odbić światła. Warto dodać, że komputer nie posiada napędu optycznego. Jest możliwość dokupienia zewnętrznego dysku. Laptop został wyposażony, również w Trackpoint, aby ułatwić sobie nawigację w przypadku braku myszki.