iPhone 7 Red special edition urządzenie, które niesie pomoc

iphone 7 red special edition

Firma Apple od wielu lat jest dostarczycielem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Produkty z logiem nadgryzionego jabłka uznawane są za urządzenia trwałe i dobrej jakości. Do takich też należy iPhone 7 Red special edition, czyli smartfon wydany pod szyldem amerykańskiej marki. Przedsiębiorstwo z Cupertino wraz z jakością swoich produktów i usług stara się dbać również o aspekty społeczne. Dowodem na to jest prezentowany produkt.

Urządzenie obok którego nie można przejść obojętnie

iPhone 7 Red special edition to urządzenie, które jeszcze kilka lat temu można było określić mianem flagowego modelu firmy Apple. Smartfon wyposażono w ekran 4,7 cala, dodatkowo posiada procesor Apple A10, a także dwa aparaty wysokiej jakości o matrycy 12 Mpx oraz 7 Mpx. Poza wspomnianymi aspektami „siódemka” stała się pierwowzorem nowego designu telefonów od amerykańskiego giganta. Dowodem jego ponadczasowej użyteczności jest między innymi fakt, że wiele osób wciąż posługuje się tym smartfonem na co dzień.

iphone 7 red special edition

iPhone 7 Red special edition to smartfon posiadający aspekt charytatywny

Niemniej jednak iPhone 7 Red special edition to wersja, która oprócz szeregu funkcjonalności opracowanych dla użytkownika posiada także aspekt społeczny. Część zysku odniesiona przez Apple z wszystkich produktów w kolorze czerwonym trafia na walkę z HIV/AIDS. Od zeszłego roku środki trafiają także na konto Globalnego Funduszu przeznaczonego na walkę z pandemią COVID-19. Konsumenci wybierając produkty wspomnianej firmy mogą przyczynić się do istotnych zmian na świecie i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość. Więcej informacji na temat tego urządzenia można znaleźć między innymi na stronie internetowej serwisu Komputery Markowe.