Jaki MacBook wybrać? Najlepsze modele

MacBook Air czy Pro?

Często dochodzimy do wniosku, że sprzęt marki Apple to ten najbardziej niezawodny. Zastanawiamy się jaki MacBook wybrać. By odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto przemyśleć, czego oczekujemy od urządzenia. Do czego będziemy go wykorzystywać, jak często będziemy z niego korzystać. 

Jaki MacBook wybrać? Pro czy Air?

MacBook AirOgólnie MacBooki podzielić możemy na wersje Pro i Air. Zarówno nowsze, jak i starsze modele tych urządzeń wyróżniają się doskonałą wydajnością, sprawnością i posiadają różne, ciekawe funkcje. Zastanawiając się jaki MacBook wybrać, należy przede wszystkim zastanowić się, czy ma być to sprzęt do standardowego, domowego użytku, czy może oczekujemy czegoś więcej. Zawodowi graficy komputerowi oraz informatycy z pewnością dostrzegą ogromne zalety laptopa MacBook Pro. Ważna będzie dla nich dobra karta graficzna, wydajność, a także wielkość pamięci RAM. Standardowi użytkownicy raczej nie potrzebują aż tak silnych urządzeń, dlatego w ich przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzą się MacBooki Air. 

Nowoczesny styl i elegancja

MacBook ProWszystkie urządzenie marki Apple to nie tylko doskonały sprzęt pod względem technicznym, ale również nowoczesny i stylowy design. Zastanawiając się jaki MacBook wybrać z pewnością nie musimy obawiać się o jego wygląd. Niezależnie od tego, jaki model wybierzemy, możemy być pewni, że laptop będzie wyróżniał się ponadczasowym stylem. Warto również przemyśleć zakup urządzenia używanego. Często sprzęty są sporo tańsze, jednak wciąć tak samo sprawne i wydajne, jak nowe modele.