Dell Optiplex 790 SFF – niezawodny komputer stacjonarny

Dell Optiplex 790 SFF opinie

Solidny sprzęt komputerowy to podstawowe wyposażenie każdego biura. Warto wybrać taki, który będzie mało awaryjny i dobrze przystosowany do różnego rodzaju zadań. Komputer Dell Optiplex 790 SFF z pewnością zasługuje na wyróżnienie pod tym względem. Urządzenie składa się z wytrzymałych i wydajnych podzespołów.

Dell Optiplex 790 SFF z systemem operacyjnym

Dell Optiplex 790 SFF gdzie kupićDell Optiplex 790 SFF oferowany przez Komputery Markowe jest sprzętem używanym, ale w pełni sprawnym technicznie. Został dokładnie sprawdzony oraz odpowiednio skonfigurowany. Komputer nadaje się do gier, a także różnego rodzaju prac biurowych. Wyposażony w procesor Intel Core i7 podoła wszelkim wyzwaniom. Dell Optiplex 790 SFF to także atrakcyjna cena. Urządzenie może być dowolnie skonfigurowane na życzenie klienta.

Wysokiej jakości komputery poleasingowe

Dell Optiplex 790 SFF Komputer poleasingowy Dell Optiplex 790 SFF posiada specjalny system chłodzenia, zaś sam sprzedawca wystawia pisemna gwarancję jakości. Przez okres 12 miesięcy, kupujący nie musi przejmować się wszelkimi awariami. Sprzęt jest kompletny, zwykle posiada znikome ślady użytkowania. Dell Optiplex 790 SFF posiada także zainstalowany system operacyjny z certyfikatem autentyczności. Komputer jest gotowy do pracy od razu po zakupie.