Lenovo ThinkCentre M920Q i5 21GHz – Niewielki PC o niesamowitych osiągach

lenovo thinkcentre m920q i5 21ghz

Jeśli poszukujesz komputera kompaktowego, który nie będzie odstawał pod względem technicznym od standardowych pecetów to doskonałym wyborem będzie Lenovo ThinkCentre M920Q i5 21GHz. Warto dodać, że jego niezawodność oraz wytrzymałość została przetestowana pod kątem zgodności z normą wojskową MIL-SPEC. Komputer posiada bardzo mocne podzespoły m. in. wydajny procesor Intel i5.

Dla kogo Lenovo ThinkCentre M920Q i5 21GHz będzie idealny?

Lenovo ThinkCentre M920Q i5 21GHz to świetny komputer dla każdego wymagającego użytkownika. Świetnie sprawdzi się, również w roli sprzętu dla menadżera IT za sprawą tego, że sprzęt obsługuje takie formaty jak Think Client, Tower, SFF czy Tiny. PC wyróżnia się niezawodnością, wysokowydajnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Lenovo ThinkCentre posiada mnóstwo portów w którem możemy podpiąć do ładowania swoje urządzenia lub przesłać dane. Dużą zaletą tego komputera jest jego rozmiar, gdyż można go ustawić na półce z książkami lub bez problemu pod biurkiem.

lenovo thinkcentre m920q i5 21ghz

Dodatkowe informacje

Komputer wyróżnia się wysoką energooszczędnością w dłuższej perspektywie czasu użytkowania. Działa bardzo cicho, co umożliwia komfortową pracę. Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu Komputery Markowe, aby dowiedzieć się więcej na temat tego komputera.