Garmin Fenix 7 – Funkcjonalny smartwatch z niepowtarzalnym designem

garmin fenix 7

Niedawno przywitaliśmy nowy rok, co wiąże się z nowymi postawieniami. Wiele osób często chce zmienić się pod względem fizycznym i zacząć trenować. Potrzebny nam będzie do tego odpowiedni sprzęt oraz akcesoria. Garmin Fenix 7 to smartwatch adresowany do osób aktywnych, więc może nam pomóc w codziennych treningach.

Jakie funkcje posiada Garmin Fenix 7?

Na początku warto zaznaczyć, że Garmin Fenix 7 wyróżnia się długim czasem pracy na baterii. Na jednym ładowaniu będziemy mogli używać zegarka nawet do 7 dni. Za pomocą zegarka możemy monitorować swój organizm pod wieloma względami. Smartwatch posiada funkcje do śledzenia naszego tętna, pulsu, poziomu stresu, snu, nawodnienia i wiele więcej. Mamy, również do wyboru wbudowane profile aktywności sportowe np. jazda na rowerze, jazda na nartach, grę w golfa czy wędrówkę.

garmin fenix 7

Dodatkowe informacje

Garmin Fenix 7 jest wodoodporny o sprawdza się podczas trudnych warunków atmosferycznych. Wyróżnia się nowoczesnym designem. Ponad to smartwatch jest wyposażony w systemy nawigacji satelitarnej, czujniki ABC oraz funkcje dynamicznej jazdy na rowerze. Zegarek sprawi, że polepszysz swoją kondycję i przekonasz się, że sport może być uzależniający. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów smartwatcha na stronie eAzymut.