Garmin Fenix 7s srebrny – Smartwatch multisportowy

garmin fenix 7s srebrny

Jesteś osobą, która prowadzi aktywny tryb życia? Z pewnością przyda Ci się smartwatch Garmin Fenix 7s srebrny, który cechuje się dużą funkcjonalnością. Wyróżnia się nowoczesnym designem. Bateria wytrzymuje nawet do 7 dni w tygodniu. Smartwatch umożliwia monitorowanie tętna na nadgarstku. Został wyposażony w czujniki nawigacyjne. Dzięki zegarkowi możemy odczytywać wiadomości tekstowe oraz alerty.

garmin fenix 7s srebrny

Czym wyróżnia się Garmin 7s srebrny spośród innych smartwatchy?

Garmin Fenix 7s srebrny jest niezwykle wytrzymały. Obudowa zegarka została wzmocniona włóknem szklanym. Zegarek w pełni spełnia normy militarne dotyczące wstrząsów czy wodoodporności. Materiały wysokiej jakości z jakiej został wykonany m. in. stal nierdzewna dodają zegarkowi elegancji i prestiżu. Przyciski zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostęp do wszystkich funkcji i ustawień był wygodny oraz intuicyjny.

Dodatkowe funkcje

Smartwatch Garmin 7s srebrny ma bardzo wiele różnorodnych funkcji m. in. pomiar dynamiki birgów narciarskich, pomiar dynamiki jazdy na rowerze górskim, różne funkcje surfingowe, sugestie dotyczące codziennych treningów, technologia PACEPRO, symulacja czasu wyścigu, statystyki efektywnościowe, asystent odpoczynku, różne aplikacje sportowe dostosowane do różnych profilów aktywności. Jak widzimy jest to idealny zegarek do treningów jak i codziennego śledzenia swojego organizmu.