Garmin fenix 7x Solar Tytanowo Szary – Smartwatch dla sportowców

garmin fenix 7x solar tytanowo szary

Jeśli poszukujesz wytrzymałego zegarka multisportowego to z pewnością spodoba Ci się Garmin fenix 7x Solar Tytanowo Szary. Jego soczewka jest odporna na zarysowania. Dodatkowo warto wspomnieć, że jest to soczewka solarna Power Sapphire™, która znacząco wydłuża czas pracy na baterii. Smartwatch posiada szeroki zakres funkcji m. in. czujniki monitorujące, aplikacje sportowe i wiele więcej.

Co oferuje Garmin fenix 7x Solar Tytanowo Szary?

W zegarku Garmin fenix 7x Solar tytanowo szarym znajdziecie:
– Skituring – Funkcja zegarka informuje użytkownika o aktualnych informacjach o stoku. Pokazuje pomiary dla wspinaczki jak i zjazdu.
– Ćwiczenia HIIT – Ta funkcja ma za zadanie śledzić trening interwałowy o dużej intensywności,
– Technologia PACEPRO™ – Jest to funkcja, która pomaga w utrzymaniu tempa podczas biegu,
– Wytrzymałość w czasie rzeczywistym – to funkcja, która kontroluje wysiłek fizyczny podczas dnia,
– Funkcja CLIMBPRO – Za pomocą tej funkcji możemy w czasie rzeczywistym sprawdzać informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach.

garmin fenix 7x solar tytanowo szary

Czym wyróżnia się ten smartwatch?

Przede wszystkim Garmin fenix 7x Solar tytanowo szary posiada wyświetlacz o wielkości 1,4″. Smartwatch spełnia amerykańskie normy militarne: wodoodporność, temperatury, wstrząsów. Sklep internetowy eAzymut posiada szeroką ofertę zegarków, różnych modeli Garmin. Garmin fenix 7x Solar tytanowo szary został wykonany z najwyższej jakości materiałów.